Twój koszyk jest pusty

Wika Studio Dekoracji Okien - świadczy usługi w zakresie szycia i modelowania firan i zasłon. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę, doradztwo, projektowanie, szybkie i terminowe szycie i upinanie. Oferujemy dojazd do klienta i aranżację okna na miejscu zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami i wymaganiami.


Swoją ofertę kierujemy do tych, którzy chcą w oryginalny sposób udekorować swoje najbliższe otoczenie. Firany to jeden z najefektywniejszych sposobów na ciekawą dekorację wnętrza. Bogaty wybór krojów, kolorów oraz tkanin daje niemal nieograniczone możliwości aranżacji, dostosowane do charakteru i stylu każdego pomieszczenia. Zapewniamy, że każdy produkt z naszego asortymentu będzie doskonałą ozdobą każdego wnętrza.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy ciekawą ofertę handlową, w której znajdą Państwo wysokiej jakości materiały firanowe, zasłonowe na rolety rzymskie, karnisze, plisy, żaluzje, narzuty, ręczniki, a także obrusy, serwety dekoracyjne oraz artykuły pasmanteryjne wielu znakomitych firm takich jak: Dekoma, Cosmonova, Vadain, Ridex, Ado, Fuggerhaus, Indes, FR-one, Mottivo, Dizz, House of Happiness, Clarce&Clarce , Rad-pol, Zegar, Deco-sun, Spagnolo, Marcin Decor.


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia galerii zdjęć, w której umieściliśmy kilka naszych realizacji. Mamy nadzieję, że zachęcą one Państwa do odwiedzenia naszego studia i skorzystania z naszej propozycji.


Gorąco zapraszamy !

Sprawdzić poprawność adresu e-mail i spróbuj jeszcze raz.

Informacja o sklepie

Studio Dekoracji Okien - Warszawa
ul. Jagiellońska 82b
03-301 Warszawa
tel. 509 666 117, 513 101 540
e-mail: studiodekoracjiwika@wp.pl


Studio Dekoracji Okien - Jabłonna
ul. Milenijna 17
05-110 Jabłonna
tel. 509 666 117, 513 101 540
e-mail: studiodekoracjiwika@wp.pl