Twój koszyk jest pusty

Plisy

Plisy to rodzaj osłon okiennych, które skutecznie przesłaniają pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Szeroki wybór tkanin w kolekcji Deco-Sun pozwala na zastosowanie plis jako wyłącznej dekoracji okien. W odróżnieniu od rolet czy żaluzji plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry. Dodatkowym atutem tego typu osłony jest to, że można tu łączyć ze sobą tkaniny transparentne jak i w pełni zaciemniające. Dowolność ta także dotyczy struktury i kolorystyki użytych materiałów. Plisy występują w wielu modelach, w tym do nietypowych kształtów okien (trójkąty, trapezy). Dzięki funkcjonalności plis oraz szerokiej gamie tkanin ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają oryginalnego wyglądu.

Modele

Model 1

Plisa ta jest najpopularniejszym rozwiązaniem wśród wszystkich dostępnych modeli. Pozwala na przysłonięcie dowolnego fragmentu okna. Dostępna jest w 8 kolorach profili: białym, beżowym, srebrnym mat, brązowym, złoty dąb, orzech, szampańskim i koniakowym.

Model 6

Plisa obsługiwana sznurkiem. Działa jak typowa żaluzja i zazwyczaj stosowana do przesłonięcia większych powierzchni. Profile plisy dostępne są w kolorach: białym, beżowym, srebrnym mat i brązowym.

Model 21

Plisa do okien dachowych. Wyposażona jest w stalowe powlekane tworzywem linki, które zabezpieczają ją przed obwieszaniem w płaszczyźnie poziomej. Pozwala przysłonić dowolny fragment okna dachowego. Profile plisy dostępne są w kolorach: białym, beżowym, srebrnym mat i brązowym.

Plisy Top-Line

Plisy serii Top Line to szeroka gama produktów dla najbardziej wymagających klientów. Różnorodność modeli pozwala na zastosowanie plis nie tylko we wszystkich rodzajach okien, ale także w oknach o nietypowych kształtach. Jednocześnie seria Top Line to idealne połączenie precyzji wykonania z nowoczesnym wzornictwem,odpowiadające najnowszym trendom dekoracji wnętrz. Plisy Top Line to nieograniczone możliwości wyboru od rodzaju sterowania, poprzez kolory profili, po wysokiej jakości tkaniny, które pozwalają na dopasowanie końcowego produktu do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Modele

Zobacz produkty w sklepie

Sprawdzić poprawność adresu e-mail i spróbuj jeszcze raz.

Informacja o sklepie

Studio Dekoracji Okien - Warszawa
ul. Jagiellońska 82b
03-301 Warszawa
tel. 509 666 117, 513 101 540
e-mail: studiodekoracjiwika@wp.pl


Studio Dekoracji Okien - Jabłonna
ul. Milenijna 17
05-110 Jabłonna
tel. 509 666 117, 513 101 540
e-mail: studiodekoracjiwika@wp.pl