Twój koszyk jest pusty

Pięknie oprawione okna będą zwieńczeniem dekoracyjnych wysiłków włożonych w rozplanowanie wnętrza salonu czy sypialni. Naszym klientom, którzy poszukują ponadczasowego i modnego dodatku polecamy szczególnie tkaniny dekoracyjne od belgijskiej marki. Materiały autorstwa tego zagranicznego producenta znane są z oryginalnego wzornictwa, solidnego wykonania oraz precyzyjnego wykończenia. Z tkanin można tworzyć zachwycające zasłony okienne, które będą przyciągały wzrok i które ocieplą wizerunek salonu lub innego pomieszczenia.

Kolekcje - Dizz Design

Dizz Design to belgijska marka doskonale znana wszystkim, którzy w aranżacji wnętrz poszukują czegoś oryginalnego. Kolekcja obejmuje tkaniny dekoracyjne o różnorodnym wzornictwie i ponadczasowym charakterze. W ofercie znajdują się materiały dekoracyjne na zasłony, w tym również drukowane, które następnie można wykorzystać do stworzenia dekoracji z wykorzystaniem tkanin zaciemniających typu dimout lub trevira.

Kolekcje - A House of Happiness

Ponad 1 000 000 mb tkanin oraz 1500 pozycji w ciągłej ofercie to główne atrybuty firmy.Firma VRIESCO INTERNATIONAL właściciel marki A House of Happiness założona została w 1948 w Holandii. Obecnie firma zatrudnia 130 osób i jest obecna w 41 krajach w tym również w Polsce.Główną misją firmy jest stałe badanie trendów rynkowych, potrzeb klientów oraz dostosowywanie oferty w pełni zaspokoić finalnych nabywców. W firmie na stałe pracują projektanci którzy monitorują światowe trendy oraz poczynania całego rynku dekoratorskiego. Kolekcje tkanin „A House of Happiness” są bardzo bogate, począwszy od tkanin gładkich poprzez wzorzyste, przewiewne batysty oraz grubsze welury.

Kolekcje - Holland Haag

Firma z tradycjami sięgającymi 1895 roku. Jej produkty to przede wszystkim wysokogatunkowe , nowoczesne tkaniny domowe oraz atestowane tkaniny obiektowe typu Trevira. Każda z kolekcji firmy Holland Haag jest doskonale przemyślana dzięki czemu znajdziemy w nich duży wybór tkanin nawiązujących do siebie kolorystyką, wzorem oraz fakturą.

Kolekcje - James Hare

Założona w 1865 roku, firma James Hare jest wiodącym brytyjskim specjalistą w dziedzinie jedwabiu. Po ponad 150 latach jest w dalszym ciągu prowadzona przez rodzinę Hare, która produkuje najwyższej jakości, luksusowe tkaniny dla wymagającego świata dekoracji wnętrz oraz mody. Zespół wiodących dekoratorów wnętrz dostarcza projekty gwarantujące, że jedwabie James Hare są słynne na całym świecie a oferta produktów naprawdę kompleksowa.

Wiosna 2016

Jesień 2015

Wiosna 2015

Kolekcje - Equipo drt

Jest hiszpańskim edytorem tkanin, które przemawiają do klienta swoim stylem i dizajnem. Doskonały serwis, niepowtarzalne tkaniny oraz bardzo bogata oferta to główne atuty firmy. Equipo Drt to oferta dla ceniących unikatowe i niepowtarzalne wzornictwo oraz bardzo wysoką jakość tkanin.

Kolekcje - Guell Lamadrid

Guell Lamadrid to jeden z największych Hiszpańskich dostawców tkanin, oferujący prestiżowe, różnorodne wzorniczo oraz wysokogatunkowe materiały dekoracyjne. Kolekcje GL to nowoczesny design inspirowany świeżością klimatu śródziemnomorskiego oraz elegancją starego kontynentu. Bedą to więc przede wszystkim naturalne tkaniny takie jak len ,bawełna oraz wełna. Całą ofertę wzbogaca szeroka gama tkanin obiciowych oraz atestowanych tkanin obiektowych.

Wiosna 2016

Jesień 2015

Wiosna 2015

Kolekcje - Wind

Szeroki wybór wysokiej jakości materiałów oraz innowacyjne wzory, łączące elementy współczesne z najnowszymi trendami, to wizytówka marki Wind. Każda kolekcja pozwala na unikalny dobór kolorów, motywów i tekstur z ekskluzywnej oferty marki. Kolekcje te można dziś oglądać w najbardziej prestiżowych miejscach na świecie.

Zobacz produkty w sklepie

Sprawdzić poprawność adresu e-mail i spróbuj jeszcze raz.

Informacja o sklepie

Studio Dekoracji Okien - Warszawa
ul. Jagiellońska 82b
03-301 Warszawa
tel. 509 666 117, 513 101 540
e-mail: studiodekoracjiwika@wp.pl


Studio Dekoracji Okien - Jabłonna
ul. Milenijna 17
05-110 Jabłonna
tel. 509 666 117, 513 101 540
e-mail: studiodekoracjiwika@wp.pl