Twój koszyk jest pusty

Usługi

Pomożemy dobrać tkaniny, zaprojektujemy idealne rozwiązanie do każdego wnętrza. W skład takiego projektu wchodzi:

Spotkanie w salonie sprzedaży w celu ogólnego "Doboru Klimatu" - Spotkanie w projektowym wnętrzu, pomiary, omówienie technicznych możliwości oraz dobór konkretnych wzorów - Spotkanie w salonie ma na celu prezentacje rysunków, projektów oraz wyceny do poszczególnych rozwiązań - Podpisanie umowy i realizacja (czas realizacji od 2 do 6 tygodni w zależności od producenta)

Salon Firan WIKA został stworzony z myślą o osobach ceniących estetykę, piękne aranżacje połączone z wysoką jakością oraz nieprzeciętne rozwiązania w kwestii dekoracji wnętrz. Bogate doświadczenie w branży i owocna współpraca z renomowanymi firmami z Europy pozwala nam na spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza szwalnia dysponuje wysokiej jakości maszynami oraz długotrwałą praktyką w szyciu dekoracji okiennych. Krawcowe z pasją stworzą dekorację na miarę Twoich potrzeb.
O montaż już nie musisz się martwić. Nasz zespół zadba o każdy szczegół profesjonalnego powieszenia. Zasłony, firany, rolety rzymskie czy też inne osłon okiennych to tylko niektóre elementy dekoracji. Oferujemy montaż karniszy elektrycznych i innych osłon sterowanych. W naszej działalności liczy się przede wszystkim klient. Poznajemy Państwa potrzeby i upodobania. Każdy projekt jest niepowtarzalny. Usługę realizujemy kompleksowo z dojazdem do klienta, projektem oraz montażem.
Chętnie Ci pomożemy ! Wyślij zgłoszenie, a jeden z naszych dekoratorów wnętrz skontaktuje się z Tobą !

Sprawdzić poprawność adresu e-mail i spróbuj jeszcze raz.

Informacja o sklepie

Studio Dekoracji Okien - Warszawa
ul. Jagiellońska 82b
03-301 Warszawa
tel. 509 666 117, 513 101 540
e-mail: studiodekoracjiwika@wp.pl


Studio Dekoracji Okien - Jabłonna
ul. Milenijna 17
05-110 Jabłonna
tel. 509 666 117, 513 101 540
e-mail: studiodekoracjiwika@wp.pl