Twój koszyk jest pusty

Naszą ofertę kierujemy do indywidualnych klientów, projektantów, dekoratorów oraz właścicieli obiektów użyteczności publicznej. Oferujemy pełen zakres usług związanych z dekoracją okien, pomiarami oraz doradztwem. Szyjemy dekoracje okienne, obrusy, narzuty, pokrowce na krzesła. Montujemy rolety, żaluzje, karnisze. Posiadamy mnóstwo próbników, tkanin zasłonowych, firanowych i obiciowych.

Jak wygląda współpraca?
Naszą współpracę rozpoczynamy od spotkania w mieszkaniu, domu lub obiekcie, zapoznajemy się z wnętrzem, które mamy udekorować. Nawiązujemy wspólną więź z klientem wsłuchując się w jego oczekiwania. Dokonujemy pomiarów, umawiamy się w salonie, aby przedstawić Państwu przygotowaną ofertę.

Współpracujemy z dekoratorami wnętrz.
Nasze propozycje i projekty opieramy na profesjonalnym doradztwie dekoratorów wnętrz, których bardzo Państwu polecamy, zarówno przy dekoracji okien, jak również w innych przypadkach. Nasi fachowcy doradzą jak ustroić i udekorować salon, pokój, sypialnię czy kuchnię, chętnie również podpowiedzą właścicielom dużych obiektów (hotele, galerie, sklepy itp.) Wspólnie z nimi opracują Państwo kompromis między Państwa oczekiwaniami, funkcjonalnością a profesjonalnym podejściem dekoratora.

Oferta dla hoteli i profesjonalistów.
Wieloletnie doświadczenie sprawiło iż zaufało nam wielu inwestorów budujących hotele, pensjonaty czy też ośrodki wypoczynkowe. Posiadamy w swojej ofercie tkaniny które posiadają polskie atesty oraz są trudnopalne, posiadamy artykuły bardzo dobrej jakości. Projektujemy, wykonujemy i montujemy dekoracje okien, szyjemy narzuty oraz poduszki. Dostarczamy i montujemy karnisze, szyny, rolety, żaluzje.

Z dużą przyjemnością gościmy w naszym salonie architektów i projektantów wnętrz. Liczymy, że znajdziecie Państwo u nas inspirację, które pozwolą zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
 


 

Kontakt do salonu:
ul. Milenijna 17
05-110 Jabłonna
tel. 509 666 117 ,  513 101 540
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawdzić poprawność adresu e-mail i spróbuj jeszcze raz.

Informacja o sklepie

Studio Dekoracji Okien - Warszawa
ul. Jagiellońska 82b
03-301 Warszawa
tel. 509 666 117, 513 101 540
e-mail: studiodekoracjiwika@wp.pl


Studio Dekoracji Okien - Jabłonna
ul. Milenijna 17
05-110 Jabłonna
tel. 509 666 117, 513 101 540
e-mail: studiodekoracjiwika@wp.pl